871933911253716
top of page
psychoterapia

Psychoterapia

Świadczymy wsparcie w leczeniu zaburzeń i kryzysów psychicznych oraz w profilaktyce i leczeniu uzależnień a także w trudnych sytuacjach losowych i rozwoju osobistym.

Psychoterapia jest sposobem wspierania zdrowia psychicznego, pomaga odzyskać spokój, zrozumieć siebie i innych, odblokować uwięzione emocje, lepiej radzić sobie z lękiem i uporać się z wieloma chorobami i zaburzeniami somatycznymi, które swoje źródło znajdują w psychice.

Z roku na rok psychoterapia zyskuje na popularności, szczególnie w grupie najmłodszych pacjentów, jako niezastąpiona droga do rozwoju osobistego, podnoszenia dobrostanu, sięgania po marzenia i poprawy jakości relacji.

dsc06464_HDR.jpg
psychoterapia

Szczególnie ważna i coraz częściej potrzebna jest terapia uzależnień od substancji psychoaktywnych, bo grupa młodych uzależnionych osób przerażająco wzrasta.

Z psychoterapii korzystają także osoby po stracie i w żałobie a także te, które zauważyły już, że miejsce, w którym się znajdują jest niewygodne ale utknęły i nie potrafią dokonać zmiany.

 

Pracujemy w najbardziej uznanym nurcie terapeutycznym, jakim jest terapia poznawczo-behawioralna integrując go z dynamicznie rozwijającymi się i bardzo skutecznymi podejściami, jak terapia ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania), terapia schematów, czy mindfulness.

dsc06183_HDR.jpg

W profilaktyce i terapii uzależnień uzależnień korzystamy z arteterapii, terapii tańcem, ćwiczeń bioenergetycznych, medytacji, terapii zajęciowej.

Pracujemy z traumą i jej wielopoziomową i wielopłaszczyznową naturą.

W ofercie:

- Psychoterapia indywidualna dorośli i młodzież od 15 r.ż.

- Psychoedukacja i redukcja stresu.
- Psychoterapia grupowa w nurcie terapii schematów dla osób doświadczających trudności w relacjach

- Terapia uzależnień i DDA

- Terapia traumy

psychoterapeuta
bottom of page