Warsztaty

Szkolenia

Ponieważ sercem naszego Ośrodka jest Mindfulness, Compassion & Loving Kindness wszystkie metody będą prowadziły do osiągnięcia jednego celu - porozumienia, akceptacji, spokoju i lepszej relacji ze sobą i światem. 

 

Doświadczenia naszych Klientów pokazują, że najpiękniejszą i najskuteczniejszą metodą wzrastania jest Terapia ACT (Akceptacji i Zaangażowania) ale możesz również skorzystać z innych metod  rozwoju osobistego, takich, jak coaching, mentoring, dialog motywujący, mediacje, Trening Zastępowania Agresji, trening międzykulturowy  w formie warsztatów, kursów i sesji indywidualnych. 

Opracowujemy warsztaty i szkolenia „szyte na miarę”, czyli dedykowane grupom i organizacjom o dokładnie zbadanych potrzebach. Jeśli ciekawią Cię  poniższe obszary tematyczne napisz do nas a przygotujemy ofertę.

MINDFULNESS W ORGANIZACJI

WSPARCIE ZDROWIA PSYCHICZNEGO PRACOWNIKÓW W PODEJŚCIU KONTEMPLATYWNYM

HOLISTYCZNY PROGRAM REDUKCJI STRESU

SELF-COMPASSION JAKO METODA UWALNIANIA EMOCJI I ZWIĘKSZANIA AKCEPTACJI

TRENING MIĘDZYKULTUROWY

MEDIACJE W ORGANIZACJI

PSYCHOFIZJOLOGIA STRESU
WYPALENIE ZAWODOWE

DIALOG MOTYWUJĄCY JAKO NARZĘDZIE ROZWOJU UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNYCH 

AJURWEDA W PRAKTYCE 

RÓWNOWAGA W ŻYCIU ZAWODOWYM I OSOBISTYM
KULTURA COACHINGOWA  W ORGANIZACJI
COACHING JAKO NARZĘDZIE MENADŻERSKIE

Ośrodek Terapii Holistycznych     ul.Wileńska 14, 80-215 Gdańsk     e-mail  e.taworska@taworska.pl    TEL 530 403 003

Fundacja Global Language  BOŚ Bank  82 1540 1098 2095 9113 3438 0003

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.