ayurveda

Ośrodek to przestrzeń rozwoju, oferująca psychoterapię indywidualną i grupową oraz terapię uzależnień a także liczne kursy i warsztaty integrujące podejścia Wschodu i Zachodu, których celem jest osiąganie spokoju, dobrostanu umysłowego i szczęśliwego życia.

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe. Oferujemy wydarzenia dedykowane tylko kobietom, ale także warsztaty dla par oraz kursy i warsztaty dla kobiet i mężczyzn.

To, co niezwykłe oraz to, co smutne. A potem naturalnie odejdzie,by ustąpić miejsca nowemu. Kiedy z pełna akceptacją pozwolisz sobie na otwartość i przyjmowanie tego, co niesie życie, wszystko przyjdzie do ciebie samo.

Historia Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju CISZA jest długa, piękna i malowana kolorami   Indii.

Dziesiątki tysięcy kilometrów pod niebem, tysiące przepracowanych godzin na rzecz zubożałej ludności indyjskich wsi, niezliczona ilość łez smutku i radości na górskim szlaku marzeń, które naturalnie i spokojnie zamieniały się w rzeczywistość. I jeszcze więcej przygód, bezcennych doświadczeń i niezwykłych ludzi na drodze.  

cisza
cisza
Cisza
cisza

Warto marzyć, być otwartym, na wszystko, co życie niesie, doświadczać i celebrować je takim, jakie ono jest.

 

Bywa szczęśliwe, by zaraz potem pokropić nasze stopy bólem, bywa słodkie i zarazem pikantne, pełne przeciwieństw, jak dzień i noc, młodość i starość, jak słońce i burza.

cisza

Historia

Ciszy

... to historia Fundacji Global Language, która narodziła wiele lat temu w Indiach, by wspierać edukację dzieci i kobiet na obszarach wiejskich a dziś swój dorobek, doświadczenia i wiedzę o starożytnej medycynie indyjskiej Ajurwedzie  i sensie spokojnego nie wzburzonego życia, dzieli z Wami, oddając do użytku Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju.

cisza

Cisza jest  jedynym miejscem w Trójmieście, w którym zarówno ciało, jak i umysł są traktowane w tradycyjny indyjski sposób.

cisza

Z Indii  też pochodzą oleje, mieszanki ziół oraz wszystkie kosmetyki wykorzystywane do zabiegów.

cisza

Cisza  

... jest idealnie usytuowana na tle bujnego, dzikiego ogrodu w pięknej, spokojnej części Gdańska, na pograniczu dzielnic  Morena i Górny Wrzeszcz. Dodatkowe ukojenie daje kontakt z przyrodą, śpiew ptaków i niepowtarzalny charakter wnętrz malowany akcentami i zapachami Indii.

Cisza zrodziła się z  doświadczeń i poszukiwań najlepszych dróg do długiego życia w zdrowiu i spokoju. Wieloletnie podróże do Indii, odkrywanie Ajurwedy i pogłębianie rozwoju duchowego stały się naszą wielką  inspiracją i wywołały potrzebę podzielenia się z Wami bogactwem, które służy Indusom od tysięcy lat. 

cisza
ajurweda
sala ciszy
gabinet
poczekalnia
ogródek
taras


Cisza to Dom. Każdy może sam zaparzyć sobie herbatę , otulić się kocem i ułożywszy się wygodnie na kanapie poczytać książkę . Buty i kurtki zostawiamy w korytarzu, myjemy po sobie naczynia, porządkujemy miejsce , z którego korzystamy, układając koce, maty i poduszki. Na sale nie wnosimy jedzenia i napojów .

wejscie ciszy

Cisza to Oaza Spokoju. Przychodzą tu ludzie, którym bliska jest filozofia tworzenia wspólnej przestrzeni wolnej od przemocy. Każdy potrzebuje tego samego - spokoju, akceptacji, zrozumienia, troski. Każdy, niezależnie od tego kim jest pragnie szczęścia.

gabinet

Cisza narodziła się właśnie po to, by każdy czuł się dobrze i bezpiecznie. Dlatego zadbaj mocno o siebie i bądź  uważny na innych  - kiedy przychodzisz do Ciszy zabierz miłość i życzliwość do drugiego człowieka , zabierz akceptację i zrozumienie dla odmienności , oprócz ciepłych skarpet spakuj szacunek, tolerancje i współczucie.  Pamiętaj a może spróbuj zrozumieć , że w tym miejscu mogą być ludzie , którzy po raz pierwszy w życiu pokonali lęk przed oceną i odważyli się wyrazić co czuja i myślą . Że są u nas ludzie , którzy w bezpiecznej atmosferze zaczynają wierzyć w siebie , wychodzić ze skorup i stwarzają siebie na nowo oraz tacy, którzy otworzyli się na przyjaźń, miłość , nowe relacje , bo przestali się bać , ze ktoś ich oceni.

koraliki

Przychodzą do nas Ci, którzy zagubili w pędzie swoje życie i przestali sobie ufać . Dzięki wspólnym  spotkaniom, warsztatom i kursom w których uczestniczą, stają się wolni , autentyczni i szczęśliwi . Nikomu nie wolno naruszać ich bezpieczeństwa.   A więc wybierając się do nas twórz z nami cichy, bezpieczny dom, jak tworzy się szczęście , chwila po chwili i jeśli czujesz, że nasze warsztaty mogą zmieniać jakość życia ale odczuwasz dyskomfort pracy w grupie to pamiętaj, że nie jesteś sam. Prawie każdy się boi, ale nie ma żadnego powodu aby rezygnować z siebie. Kiedy dbamy o siebie wzajemnie łatwiej jest pokonywać trudności. OśrodekCisza.Psychoterapia.

Formularz kontaktowy

 
  • Facebook Social Icon
  • YouTube

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.