Fundacja

Fundacja Global Language powstała, by wspierać kraje dotknięte ubóstwem, klęskami żywiołowymi i katastrofami poprzez realizacje projektów edukacyjnych, pomoc humanitarna i opiekę medyczna. 

fundacja globallanguage
Fundacja

Skala potrzeb wynikających z biedy, ograniczonego dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej spowodowała, ze do dziś działalność fundacji skoncentrowana jest głównie na Indiach.

Każdego roku organizujemy wyprawy wolontariackie z udziałem Polaków, w ramach których dzielimy się wiedza, umiejętnościami i sercem. 

Fundacja
Fundacja
Fundacja
Fundacja

Nasza definicja pomagania określa aktywności wynikające z potrzeb wskazywanych przez indyjskie organizacje, z którymi współpracujemy . To one mówią nam czego potrzebują . W mysl zasady „pomagać, by nie szkodzić” organizujemy między innymi treningi dla kobiet rozwijające świadomość na temat innych kultur i sytuacji zawodowej i społecznej kobiet na świecie . 

Fundacja
Fundacja
Fundacja
Fundacja

Tańczymy, śpiewamy, gotujemy. Odwiedzamy ośrodki dla dzieci osieroconych, niepełnosprawnych, niewidomych. Wspieramy pomocą rzeczową, wyposażając dzieci w przybory szkolne, zabawki, plecaki. Budujemy nowa definicje wolontariatu pokazując, że pomagać znaczy przede wszystkim być obecnym. 

Fundacja
Fundacja
Fundacja
Fundacja

Zainspirowani fascynującą bogatą kulturą, medycyna naturalna i uważna filozofia życia przenosimy tę wiedzę do Polski organizując prelekcje, warsztaty, konsultacje, wystawy i eventy. Kolekcjonowane latami doświadczenia, umiejętności i wiedza posłużyły nam, by otworzyć Ośrodek Terapii Holistycznych CISZA, w którym każdy może poczuć odrobinę Indii. 

Fundacja

Cisza Ośrodek Terapii Holistycznych     ul.Wileńska 14, 80-215 Gdańsk     e-mail  e.taworska@taworska.pl    TEL 530 403 003

Fundacja Global Language  BOŚ Bank  82 1540 1098 2095 9113 3438 0003

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.