Fundacja

Fundacja

Fundacja Global Language powstała, by wspierać kraje dotknięte ubóstwem, klęskami żywiołowymi i katastrofami poprzez realizacje projektów edukacyjnych, pomoc humanitarna i opiekę medyczna. 

fundacja globallanguage
Fundacja

Skala potrzeb wynikających z biedy, ograniczonego dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej spowodowała, ze do dziś działalność fundacji skoncentrowana jest głównie na Indiach.

Każdego roku organizujemy wyprawy wolontariackie z udziałem Polaków, w ramach których dzielimy się wiedza, umiejętnościami i sercem. 

Fundacja
Fundacja
Fundacja
Fundacja

Nasza definicja pomagania określa aktywności wynikające z potrzeb wskazywanych przez indyjskie organizacje, z którymi współpracujemy . To one mówią nam czego potrzebują . W mysl zasady „pomagać, by nie szkodzić” organizujemy między innymi treningi dla kobiet rozwijające świadomość na temat innych kultur i sytuacji zawodowej i społecznej kobiet na świecie . 

Fundacja
Fundacja
Fundacja
Fundacja

Tańczymy, śpiewamy, gotujemy. Odwiedzamy ośrodki dla dzieci osieroconych, niepełnosprawnych, niewidomych. Wspieramy pomocą rzeczową, wyposażając dzieci w przybory szkolne, zabawki, plecaki. Budujemy nowa definicje wolontariatu pokazując, że pomagać znaczy przede wszystkim być obecnym. 

Fundacja
Fundacja
Fundacja
Fundacja

Zainspirowani fascynującą bogatą kulturą, medycyna naturalna i uważna filozofia życia przenosimy tę wiedzę do Polski organizując prelekcje, warsztaty, konsultacje, wystawy i eventy. Kolekcjonowane latami doświadczenia, umiejętności i wiedza posłużyły nam, by otworzyć Ośrodek Terapii Holistycznych CISZA, w którym każdy może poczuć odrobinę Indii. 

Fundacja